Forskjell mellom versjoner av «Akershus Piratparti»

Fra Piratpartiets Wiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Valgliste til Stortingsvalget 2013: Legger inn {{Fixme|Poststed mangler}} på seks stykker. Er kanskje ikke helt nødvendig med poststed, men merkes for sikkerhets skyld mens jeg husker på det.)
(Valgliste til Stortingsvalget 2013: Legger inn lenker til brukersider for de jeg vet om)
Linje 23: Linje 23:
 
|-
 
|-
 
|align="right"|1.
 
|align="right"|1.
|Geir Aaslid
+
|[[User:Geir|Geir Aaslid]]
 
|Bærum
 
|Bærum
 
|1954
 
|1954
Linje 83: Linje 83:
 
|-
 
|-
 
|align="right"|13.
 
|align="right"|13.
|Øystein Sættem Middelthun
+
|[[User:Øystein Middelthun|Øystein Sættem Middelthun]]
 
|Oslo
 
|Oslo
 
|1977
 
|1977
 
|-
 
|-
 
|align="right"|14.
 
|align="right"|14.
|Vegard Solheim
+
|[[User:Vegard Solheim|Vegard Solheim]]
 
|{{Fixme|Poststed mangler}}
 
|{{Fixme|Poststed mangler}}
 
|1991
 
|1991
Linje 118: Linje 118:
 
|-
 
|-
 
|align="right"|20.
 
|align="right"|20.
|Øyvind Andersen Holm
+
|[[User:Øyvind A. Holm|Øyvind Andersen Holm]]
 
|Bergen
 
|Bergen
 
|1969
 
|1969

Revisjonen fra 15. okt. 2019 kl. 19:37

Denne siden er under utvikling!

Denne siden er under konstruksjon og mangler enten informasjon eller den kan inneholde informasjon som er uferdig, unøyaktig eller mangler referanser.

I mange tilfeller kan den rett og slett inneholde feil opplysninger.

Hvorfor legger vi ut uferdige ting som dette? Se Åpenhet.


Styre

  • Olav Have Holm, Vestby (styremedlem)
  • Isabelle Geir Sætersdal, Ski (styremedlem)
  • Haakon Hellum Aabakken, Asker (styremedlem)
  • Geir Aaslid, Bærum (styremedlem)

Kontaktinformasjon

Epost: styret.ahus@piratpartiet.no

Valgliste til Stortingsvalget 2013

OBS: Denne listen er i redigeringsfasen og kan inneholde feil.

Nr. Fullt navn Poststed Født
1. Geir Aaslid Bærum 1954
2. Haakon Hellum Aabakken Asker 1993
3. Olav Have Holm Son 1971
4. Isabelle Geire Sætersdal Oppegård 1993
5. Arnhild Norås Bærum 1954
6. Geir Aasen Aurskog 1982
7. Jan-Erik Asker Vinje 1978
8. Halvor Devor Stokke Bærum 1993
9. Eirik Andersen Bærum 1970
10. Christer Fjørstad Ullensaker 1993
11. Thomas Askjellerud Vestby 1981
12. Michael Andersen Lundsveen 1989
13. Øystein Sættem Middelthun Oslo 1977
14. Vegard Solheim 1991
15. Kai Terje Hagali 1969
16. Pål Magnus Lykkja 1971
17. Jenny A. M. Olsson Picalausa Nittedal 1982
18. Torbjørn Jørgensen 1985
19. Are Riksaasen 1973
20. Øyvind Andersen Holm Bergen 1969