Forskjell mellom versjoner av «Rogaland Piratparti»

Fra Piratpartiets Wiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Legger inn styre- og kontaktinfo + sletter {{Konstruksjon}})
 
Linje 1: Linje 1:
 
== Styre ==
 
== Styre ==
  
* Leder: Gunvar Mjølhus
+
* Leder: Olve Andreas Austlid (90612702)
* Nestleder: Eivind Kjørstad
+
* Nestleder: Tormod Hvidsten Gjedrem
* Styremedlem: Olve A. Austlid
+
* Styremedlem: Christian Idsøe
* Styremedlem: Ruben Liknes
+
* Styremedlem: Christian Gjesdal
  
== Kontaktinformasjon ==
 
  
Epost: [mailto:styret.rogaland@piratpartiet.no styret.rogaland@piratpartiet.no]
+
Kontaktinformasjon: [mailto:styret.rogaland@piratpartiet.no styret.rogaland@piratpartiet.no]
  
== Lokallag ==
+
[[File:Fylkesvedtekter_Rogaland_2015.pdf|Vedtekter]]
 +
 
 +
==Møtereferater==
 +
* [[2014.02.22 Styremøtereferat|Styremøte Rogaland 22.02.14]]
 +
 
 +
 
 +
== Valgliste til Kommunestyre- og fylkestingsvalget 2015 ==
 +
 
 +
{|class="wikitable"
 +
!align="left"|Nr.
 +
!align="left"|Fullt navn
 +
!align="left"|Kommune
 +
!align="left"|Født
 +
|-
 +
|align="right"|1.
 +
|Olve Andreas Austlid
 +
|Sandnes
 +
|1972
 +
|-
 +
|align="right"|2.
 +
|Knut Erik Hollund
 +
|Tananger
 +
|1969
 +
|-
 +
|align="right"|3.
 +
|Jocelyn Austlid
 +
|Sandnes
 +
|1976
 +
|-
 +
|align="right"|4.
 +
|Tormod Hvidsten Gjedrem
 +
|Bjerkreim
 +
|1978
 +
|-
 +
|align="right"|5.
 +
|Oddvar Larsen
 +
|Karmøy
 +
|1971
 +
|-
 +
|align="right"|6.
 +
|Jan Erik Meidell
 +
|Stavanger
 +
|1969
 +
|-
 +
|align="right"|7.
 +
|Joar Thorbergsen Guttormsen
 +
|Sandnes
 +
|1979
 +
|}
  
* [[Haugesund lokallag]]
 
* [[Sandnes lokallag]]
 
* [[Stavanger lokallag]]
 
  
 
[[Category:Fylkeslag]]
 
[[Category:Fylkeslag]]
 
[[Category:Rogaland Piratparti]]
 
[[Category:Rogaland Piratparti]]

Nåværende revisjon fra 17. okt. 2019 kl. 13:23

Styre

  • Leder: Olve Andreas Austlid (90612702)
  • Nestleder: Tormod Hvidsten Gjedrem
  • Styremedlem: Christian Idsøe
  • Styremedlem: Christian Gjesdal


Kontaktinformasjon: styret.rogaland@piratpartiet.no

Fil:Fylkesvedtekter Rogaland 2015.pdf

Møtereferater


Valgliste til Kommunestyre- og fylkestingsvalget 2015

Nr. Fullt navn Kommune Født
1. Olve Andreas Austlid Sandnes 1972
2. Knut Erik Hollund Tananger 1969
3. Jocelyn Austlid Sandnes 1976
4. Tormod Hvidsten Gjedrem Bjerkreim 1978
5. Oddvar Larsen Karmøy 1971
6. Jan Erik Meidell Stavanger 1969
7. Joar Thorbergsen Guttormsen Sandnes 1979